Mailin (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: The block has been created.
oc: Lo blòt es estat creat.

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
