Mailin (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Statistics
pl: Statystyki

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Default language
pl: Domyślny język

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Lists
pl: Listy

en: The block has been created.
pl: Dodano nowy blok.

en: - Select -
pl: - Wybierz -
