Mailin (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Ativado

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: Required
pt: Obrigatório

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Attributes
pt: Atributos

en: Default language
pt: Idioma predefinido

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram guardadas.

en: Lists
pt: Listas

en: The block has been created.
pt: O bloco foi criado.

en: - Select -
pt: - Selecionar -
