Mailin (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
