Mailin (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Lists
sr: Листе

en: Newsletter
sr: Билтен
