Mailin (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: delete
tr: sil

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Required
tr: Zorunlu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Lists
tr: Listeler

en: The block has been created.
tr: Blok oluşturuldu.

en: - Select -
tr: - Seçin -
