Mailin (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Statistics
uk: Статистика

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Default language
uk: Базова мова

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Lists
uk: Списки

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Unregister
uk: Видалити реєстрацію

en: User fields
uk: Поля користувача
