Mailin (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: The block has been created.
ur: بلاک تخلیق کر لیا گیا ہے۔
