Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor
