Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: delete
ar: احذف

en: E-mail
ar: بريد إلكتروني

en: Operations
ar: العمليات

en: List
ar: القائمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشترك

en: view
ar: اعرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: none
ar: لا يوجد

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استورد

en: Save
ar: احفظ

en: Add
ar: أضف

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
