Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar
