Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llista

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriu

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Mail
ca: Correu

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
