Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Mail
cs: E-mail

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
