Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: delete
eo: forigu

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listigi

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu
