Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: delete
et: kustuta

en: E-mail
et: E-post

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Katkesta

en: Subscribe
et: Telli

en: view
et: näita

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Mail
et: E-post

en: No content available.
et: Sisu puudub.
