Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Opcións

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir
