Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: delete
hu: törlés

en: E-mail
hu: Email

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: view
hu: megtekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Mail
hu: Levél

en: Mailing lists
hu: Levelezőlisták

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: List e-mails
hu: E-mail lista

en: 1 e-mail | @count e-mails
hu[0]: 1 e-mail
hu[1]: @count e-mail
