Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: delete
id: hapus

en: E-mail
id: Email

en: Operations
id: Perintah

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batalkan

en: view
id: lihat

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: none
id: tidak ada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambahkan

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
