Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Subscribe
it: Registrati

en: view
it: mostra

en: This action cannot be undone.
it: Questa azione è irreversibile.

en: none
it: nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Delete selected
it: Elimina selezionati
