Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: delete
ja: 削除

en: E-mail
ja: メール

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: view
ja: ビュー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: none
ja: なし

en: Settings
ja: 環境設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Mail
ja: メール

en: CSV file
ja: CSV形式

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
