Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busek

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: No content available.
jv: Ora ana konten sing disediakna.
