Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
