Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್
