Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: view
lt: Peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Mail
lt: Paštas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
