Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Operations
lv: Operācijas

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: view
lv: skatīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Mail
lv: Pasts

en: No content available.
lv: Nav pieejams nekāds saturs.
