Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
