Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: none
ne: कुनैपनि हैन

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
