Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Operations
nl: Handelingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Mail
nl: E-mail

en: Export list
nl: Lijst exporteren

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.
