Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: E-mail
nn: E-post

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre
