Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: delete
pt: apagar

en: E-mail
pt: Email

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Listar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Subscribe
pt: Inscrever

en: view
pt: ver

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não poderá ser desfeita.

en: none
pt: nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Mail
pt: Email

en: CSV file
pt: Arquivo CSV

en: No content available.
pt: Sem conteúdo disponivel.
