Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Mail
sk: Pošta

en: No content available.
sk: Nie je žiadny obsah.
