Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anullo

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: importo

en: Save
sq: Ruaj

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
