Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: delete
sv: radera

en: E-mail
sv: E-post

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Mail
sv: E-post

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Delete selected
sv: Radera markerade
