Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు
