Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: delete
uk: видалити

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Operations
uk: Дії

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: view
uk: вид

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: none
uk: нічого

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпорт

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Mail
uk: Пошта

en: Mailing lists
uk: Списки розсилок

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: No content available.
uk: Немає матеріалів

en: Delete selected
uk: Видалити вибране
