Mailing List (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: delete
vi: xóa

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: view
vi: xem

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Mail
vi: Thư
