Mailing List (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
