Mailing List (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Mail
bg: Адрес e-mail
