Mailing List (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: none
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
