Mailing List (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
