Mailing List (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Subscribe
da: Abonnér

en: view
da: vis

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: none
da: ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Mail
da: E-mail

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
