Mailing List (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: E-mail
eu: E-posta

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Mail
eu: Posta

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
