Mailing List (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: delete
fi: poista

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Mail
fi: Sähköposti

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.
