Mailing List (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Mail
gu: મેઇલ
