Mailing List (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: E-mail
he: אימייל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Mail
he: מייל

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
