Mailing List (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: view
hr: prikaz

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Mail
hr: E-pošta

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
