Mailing List (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: delete
is: eyða

en: E-mail
is: Netfang

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: view
is: skoða

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Mail
is: Póstur
