Mailing List (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: view
ka: ნახვა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Add
ka: დამატება
