Mailing List (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: delete
km: លុប

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
