Mailing List (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
